Mogelijk nieuwe release Avatar

Laatste update:  13 maart 2010 15:00 info

AMSTERDAM - James Cameron en filmstudio Twentieth Century Fox zijn in bespreking om de bioscoophit 'Avatar' deze zomer opnieuw in de Amerikaanse bioscopen te laten draaien.

De bedoeling is ook enkele scènes die voor de huidige bioscoopversie sneuvelden toch in de film te stoppen. Dit schrijft The Hollywood Reporter.

Een van de redenen om de film van de zomer opnieuw uit te brengen zou zijn dat 'Avatar' nu niet meer op zoveel 3D-schermen te zien is als vorige week.

De film 'Alice in Wonderland' is namelijk sindsdien in première gegaan, die nu veel van de 3D-schermen opeist.

Uitsluitsel

Een re-release van de zomer zou hier geen last van hebben. 'Avatar' zou, ondanks de status als best bezochte film ooit ter wereld, zo een nog grotere opbrengst kunnen behalen.

Twentieth Century Fox Nederland benadrukt dat het hier slechts om plannen gaat, en dat er nog geen beslissing is genomen wat betreft de Nederlandse bioscopen. Men verwacht volgende week uitsluitsel te hebben.

In Nederland is 'Alice in Wonderland' op 10 maart in première gegaan. Ook 'Avatar' draait nog in vele bioscoopzalen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Filmrecensies

Onze recensent besprak The Devil Inside

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Jack & Jill

Adam Sandler rekent erop dat de recensies van zijn nieuwe film Jack & Jill niet mals zullen zijn. Toch doet het hem niets. "Ik ben er inmiddels wel aan gewend", vertelt hij in Los Angeles aan NU.nl.

Bekijk video