Lotte Verbeek 'prinses' in Berlijn

Laatste update:  16 februari 2010 14:19 info

AMSTERDAM – De Nederlandse actrice Lotte Verbeek is momenteel op het Filmfestival Berlijn een van de ‘Shooting Stars’.

Foto:  ANP

Jaarlijks worden er tien veelbelovende jonge Europese acteurs en actrices in de spotlights gezet op het festival en de hoofdrolspeelster van Nothing Personal staat midden in de belangstelling.

Verbeek kreeg in 2010 diverse prijzen voor haar bijdrage aan het Engelstalige drama.

Extra mogelijkheid

Film1 citeert Verbeek op de rode loper, waar ze sprak over de veronderstelde obstakels van een vreemde taal in een film: "Het biedt juist een extra mogelijkheid om jezelf helemaal te kunnen transformeren tot je personage."

"Ik voelde me net een prinses tijdens de photoshoot die we hier met de groep hadden" reageerde ze op de internationale aandacht.

Eerder waren acteurs als Daniel Craig, Rachel Weisz en de Nederlandse Maryam Hassouni aanstormende namen in Berlijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Eerder

Filmrecensies

'Eerste deel van Men in Black blijft onovertroffen ...

Cannes

Het Filmfestival Cannes beleefde zaterdag haar achtste dag.

Bekijk fotoserie (6)

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)