rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Guy Ritchie verruilt Lobo voor Sherlock Holmes

Uitgegeven: 28 januari 2010 13:23
Laatst gewijzigd: 28 januari 2010 13:23

AMSTERDAM - Het succes van de film Sherlock Holmes is voor regisseur Guy Ritchie reden genoeg om de stripverfilming van de DC-comic Lobo links te laten liggen. Website Hero Complex meldt dat Ritchie zich gaat richten op Sherlock Holmes 2.

Joel Silver, die de producent is van zowel Lobo als Sherlock Holmes 2 zegt: "Ik denk niet dat Ritchie het nu zal doen, maar dat een andere regisseur het zal overnemen."

"De studio wil namelijk dat wij ons met Guy gaan richten op Sherlock Holmes 2 dus dat zal waarschijnlijk de volgende stap zijn. Robert Downey wil ook graag weer de detective spelen en ook alle anderen willen graag nog een keer".

Het is allemaal nog niet officieel bevestigd maar het ziet er dus naar uit dat Sherlock Holmes 2 voorrang zal krijgen. Dat is natuurlijk niet heel gek, gezien het succes van de eerste film.

Opvallend is wel dat Robert Downey jr. eerder al een rol in de stripverfilming Cowboys & Aliens liet schieten omdat deze niet in zijn drukke schema zou passen.

© Novum

Overig nieuws

Filmrecensies

Film van de dag

Manhattan

Premièreverslag

In Amsterdam vond maandagavond de première plaats van Escaping Tel Aviv.

Bekijk de video
Lees het interview

Alice aan kop

Alice in Wonderland is voor het tweede achtereenvolgende weekend de best bezochte film.

Bekijk video