Michael Sheen opnieuw als Tony Blair
LOS ANGELES - De acteur Michael Sheen gaat opnieuw de Britse premier Tony Blair spelen, nu naast Dennis Quaid als de Amerikaanse president Bill Clinton en Julianne Moore als Hillary.
Foto: ANP
Hij doet dat in een nieuwe film: The Special Relationship. De productie gaat vooral over de relatie tussen de president en de premier, aldus het blad Variety woensdag.
De 40-jarige Sheen uit Wales speelde Blair al twee keer eerder, in The Deal en The Queen. Helen McCrory, die Cherie Blair in The Queen neerzette, vertolkt die rol opnieuw in The Special Relationship.
Frost/Nixon
Naar verluidt wordt de film het regiedebuut van Peter Morgan, die het script schreef voor de recente succesfilm Frost/Nixon. Daarin speelde Sheen tv-presentator David Frost. Morgan schreef ook de scripts voor The Deal en The Queen.

Startpagina