Akkoord over cao bij Grolsch

Laatste update:  26 februari 2007 19:21 info

ENSCHEDE - De actiedreiging bij bierbrouwerij Grolsch is voorbij, nu er maandag een akkoord is bereikt over de nieuwe cao.

Foto:  anp

FNV Bondgenoten maakte maandagavond bekend dat werknemers de komende anderhalf jaar 4,5 procent meer loon ontvangen en dat ze geen atv-dagen hoeven in te leveren.

Vrijdag dreigden werknemers van Grolsch nog met acties. Grolsch bood toen 4 procent meer salaris en wilde personeel een atv-dag laten inleveren in ruil voor geld. De directie gaf toen al aan dat zowel bonden als Grolsch "eruit wilden komen" maar stelde dat bij de ene cao-onderhandeling de gesprekken nu eenmaal wat stroever lopen dan bij de andere.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl