Aldi wil liever zijn voor personeel

Laatste update:  8 maart 2005 16:31 info

AMSTERDAM - Aldi wil de arbeidsverhoudingen binnen het bedrijf verbeteren. De directie van het Duitse supermarktconcern heeft een brief geschreven aan alle 5000 personeelsleden met uitgangspunten en principes waarmee klachten en problemen bij Aldi zouden moeten worden opgelost.

Foto:  ANP

Met de brief wil Aldi een gebaar van goede wil maken naar het personeel waarmee het concern al jaren een moeizame relatie heeft, gezien de vele rechtszaken.

Aldi geeft in de brief onder meer aan dat wettelijke regelingen en CAO afspraken nagekomen moeten worden. "Dat is over de afgelopen jaren echt niet het geval geweest", aldus FNV-bestuurder R. Peters dinsdag. "Als ze het allemaal in de praktijk brengen zoals ze het hier opschrijven, zijn ze op de goede weg".

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl