Gepubliceerd: 
Laatste update: 
29 september 2012 16:58
29 september 2012 17:22

Gemeenten trekken 16 miljoen uit voor Licom

HEERLEN - De elf Limburgse gemeenten die aandeelhouder zijn in de sociale werkvoorziening Licom steken samen ruim 16 miljoen in het bedrijf om het overeind te houden. 

Dat blijkt uit een zaterdag verstuurd voorstel van burgemeester en wethouders van Heerlen aan de gemeenteraad.

In het bedrag zit een boedelkrediet van 2 miljoen en een overname van bedrijfsactiviteiten van 8 miljoen. Uiterlijk dinsdag moeten de betrokken gemeenteraden hun visie geven.

De kosten zijn verdeeld naar rato van de grootte van de deelnemende gemeenten. Bij Licom werken 4300 mensen. Donderdag vroeg het bedrijf uitstel van betaling aan wegens miljoenentekorten.

Door: ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Bedrijfsleningen

MKB-bedrijven kunnen opnieuw moeilijker aan een lening bij de bank komen.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Startups

De nieuwe startup-accelerator Clever Clover wil vooral investeren in 'leuke projecten'.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'Terwijl de marges van het midden- en kleinbedrijf zwaar onder druk staan, drukken de banken hun hogere marges er gewoon door heen'

Lees verder op NUzakelijk.nl