'KPN ontving diverse biedingen op Belgisch onderdeel'
DEN HAAG - KPN heeft verschillende, niet-bindende biedingen ontvangen voor zijn Belgische onderdeel Base.
Het Belgische mediaconcern De Persgroep is één van de geïnteresseerden. Dat schrijft persbureau Reuters donderdag aan de hand van anonieme bronnen die bekend zijn met het verkoopproces.
Behalve De Persgroep hebben volgens Reuters ook het Belgische kabelbedrijf Telenet en de private investeerders Blackstone, Providence en Cinven een bod gedaan.
De verkoop van Base zou volgens dezelfde bronnen 1,4 tot 1,7 miljard euro moeten opleveren. KPN weigerde tegenover Reuters commentaar te geven.
KPN maakte in april bekend de verkoop van Base te overwegen. Hiermee wil het bedrijf onder meer de schulden terugbrengen, die boven de eigen doelstelling dreigen te komen.
Door: ANP


Startpagina