Uitgegeven: 
Laatste update: 
23 juni 2012 13:25
23 juni 2012 13:32

Run op zuinige leasewagens

AMSTERDAM - In aanloop naar de verhoging van de bijtelling is de afgelopen weken een run ontstaan op zuinige leaseauto's.

Foto:  Autoweek

Veel mensen proberen op het laatste moment nog te profiteren van het lagere bijtellingtarief. Dat meldt de NOS. Per 1 juli gaat de bijtelling op veel zuinige auto's omhoog. Op sommige modellen betreft dit een verhoging van 14 naar 20 procent, op andere van 20 naar 25 procent.

Niet alleen leasemaatschappijen, maar ook autofabrikanten hebben het momenteel extra druk door de plotselinge vraagstijging.

Leasemaatschappijen waarschuwen potentiële kopers die komende week nog op pad willen dat zij waarschijnlijk te laat zijn. Auto's die dan nog besteld worden, worden waarschijnlijk pas na 1 juli geleverd en vallen daarmee onder het nieuwe tarief.

Door: NU.nl
  • Deel

Eerdere berichten

Tosti

De Tostifabriek in Amsterdam verbouwt eigen graan. Melk voor de kaas komt van de eigen koeien en de varkens voor de ham worden met liefde grootgebracht

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Voor je het weet escaleert de boel en ligt je reputatie te grabbel.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Huizenprijs

Koper betaalt 12 procent minder dan vraagprijs woning.

Lees verder op NUgeld.nl