Opnieuw record benzineprijs

Laatste update:  18 februari 2012 10:21 info

EINDHOVEN - De gemiddelde landelijke adviesprijs voor een liter benzine komt zaterdag uit op 1,795 euro en dat is opnieuw een record. 

Foto:  Autoweek

Het ongekend hoge prijsniveau werd vrijdag in de loop van de ochtend neergezet, nadat in de vroege ochtend al een nieuw record van 1,791 euro werd bereikt.

Dat meldde consumentencollectief UnitedConsumers. Volgens de organisatie paste een van de oliemaatschappijen de adviesprijs in de loop van de vrijdagochtend nog aan waardoor de benzine nog duurder werd. De benzineprijs loopt in het kielzog van de olieprijs rap op.

Records

Vanaf midden 2008 duurde het tot april 2011 voordat de benzineprijs weer tot recordhoogte steeg. Sinds begin dit jaar volgt record op record.

Ook een liter LPG kost nu met 0,889 euro meer dan ooit, diesel is met een prijs van 1,495 euro ook niet ver meer verwijderd van het hoogste niveau van juli 2008, te weten 1,503 euro.

Bekijk de actuele brandstofprijzen

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl