Griekse bevolking blijft premier steunen

Laatste update:  15 januari 2012 09:50 info

AMSTERDAM – Een meerderheid van de Griekse bevolking blijft premier Lucas Papademos steunen, ondanks dat 91 procent van de Grieken af wil van de coalitieregering.

Foto:  ANP

Dit blijkt uit een opiniepoll van de Griekse krant Kathimerini, waar persbureau Reuters over bericht.

Papademos kreeg bij een vorige poll nog meer steun. 55 procent van de Grieken steunt de technocratische premier nu tegenover 60 procent bij een poll in december.

De premier staat voor de uitdaging om een overeenkomst met schuldeisers te sluiten en zo de Griekse schuld te verlagen naar 120 procent van het bnp. Afgelopen vrijdag werd bekend dat de besprekingen werden afgeblazen. Naar verluidt gaan ze volgende week door.

Verder moet Papademos het land voorbereiden op verkiezingen in april. Als er nu verkiezingen zouden worden gehouden wordtde partij Nieuwe Democratie met 30,5 procent de grootste partij.

Alles over Griekenland en de schuldencrisis in onze dossiers

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl