Commissie-De Wit houdt meer verhoren

Laatste update:  11 januari 2012 16:39 info

AMSTERDAM - De commissie-De Wit, die een parlementaire enquête houdt naar de aanpak van de kredietcrisis, heeft eind deze maand nog zeven extra verhoren ingelast.

Foto:  ANP

Dat heeft de commissie woensdag laten weten.

Tijdens de verhoren die de commissie in november en december hield, is onduidelijkheid blijven bestaan rondom het bedrag dat de staat in totaal heeft betaald voor de nationalisatie van ABN Amro. De nieuwe verhoren moeten hier helderheid over verschaffen.

Eind deze maand hoort de commissie Wouter Han en Bas van der Vlist van het Franse bedrijf Lazard, dat het ministerie van Financiën adviseerde bij de nationalisatie. Zij zijn tijdens de vorige ronde openbare verhoren niet verschenen.

De overige getuigen die eind deze maand moeten verschijnen, zijn wel eerder gehoord. Het gaat om onder anderen oud-minister van Financiën Wouter Bos (PvdA), voormalig president Nout Wellink van De Nederlandsche Bank en oud-topman Jan van Rutte van Fortis Nederland.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl