Strauss-Kahn spreekt weer over economie

Laatste update:  8 januari 2012 11:21 info

AMSTERDAM – Dominique Strauss-Kahn, voormalig topman van het Internationaal Monetair Fonds (IMF), spreekt eind januari of begin februari weer over de economie in plaats van over de seksaffaire met het kamermeisje.

Foto:  AFP

Het is pas het tweede publieke optreden sinds DSK in mei vorig jaar gedwongen moest terugtreden als hoogste baas bij het IMF. Zijn eerste toespraak over iets anders dan de inmiddels geseponeerde seksaffaire was op 19 december op een economisch forum in Peking.

Zijn woordvoering bevestigde in diverse media het bericht van het Franse dagblad Le Parisien dat Strauss-Kahn is uitgenodigd door U 40, een organisatie van jonge Europarlementariërs.

Op die conferentie eind januari of begin februari zal ook de Luxemburgse premier Jean-Claude Juncker zijn licht laten schijnen over de Europese schuldencrisis.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl