Werkloosheid VS blijft hoog

Laatste update:  9 februari 2011 17:12 info

WASHINGTON - De werkloosheid in de Verenigde Staten blijft ondanks de aantrekkende economie nog steeds op een hoog niveau. Dat zei voorzitter Ben Bernanke van de Federal Reserve (Fed), het stelsel van Amerikaanse centrale banken, woensdag.

Foto:  ANP

De werkloosheid in de VS daalde in januari tot 9 procent, van 9,8 procent in november. Dat is de grootste daling in twee maanden tijd sinds 1958. Bernanke maakt zich toch vooral zorgen over het bijzonder trage herstel van de arbeidsmarkt.

Door de aantrekkende economie kwamen er in de VS meer dan 1 miljoen banen bij, maar tijdens de recessie gingen er 8 miljoen verloren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl