Gamma verkoopt bedrijfsonderdeel Vlisco

Laatste update:  8 september 2010 08:44 info

HELMOND - Producent van technisch textiel Gamma Holding heeft onderdeel Vlisco verkocht voor 118 miljoen euro. Dat maakte het bedrijf woensdag bekend. De kopende partij is Actis, een investeringsfonds in opkomende markten.

Foto:  Thinkstock

De verkoop van Vlisco, dat bedrukte stoffen maakt voor de Afrikaanse markt, heeft geen gevolgen voor de werkgelegenheid, zo meldde Gamma. De ondernemingsraden hebben met betrekking tot de overname een positief advies uitgebracht.

Het onroerend goed in het Brabantse Helmond blijft in handen van Gamma en wordt aan Vlisco verhuurd.

Financiën

Gamma zette Vlisco eerder al in de etalage, om de financiële positie te versterken. Met de verkoop van Vlisco verbetert Gamma haar schuldpositie.

Door de te realiseren boekwinst zal de solvabiliteit van de onderneming ruim verdubbelen'', aldus Gamma.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl