Erfgenamen ruziën vaker over woning

Laatste update:  28 augustus 2010 12:18 info

DEN HAAG - Erfgenamen zijn het steeds vaker oneens over de vraagprijs voor het ouderlijk huis sinds de huizenmarkt is ingestort.

Foto:  ANP

Dat zei een woordvoerder van de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM) zaterdag naar aanleiding van een bericht in de GPD-kranten daarover.

Van de 180.000 woningen die momenteel te koop staan, zijn er 16.000 op de markt vanwege overlijden, blijkt uit cijfers van de NVM.

''Erfgenamen krijgen vaker ruzie over de vraagprijs voor een woning. De een wil meteen verkopen, de ander wil liever wachten. Een op de drie woningen staat daardoor langer dan een jaar te koop'', aldus de woordvoerder.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Ondernemersblog

'Een tevreden klant is de beste vorm van reclame die je kunt hebben. Hoe krijg je die? Ik geef een paar tips!'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Miljoenen

Een Amerikaanse game-ontwikkelaar heeft via de crowfundingsite Kickstarter binnen een dag meer dan een miljoen dollar opgehaald.

Lees verder op NUzakelijk.nl