Tjolk zuiveldranken uit de handel

Laatste update:  13 augustus 2010 13:17 info

ARNHEM - De producent van Tjolk zuiveldranken haalt alle verpakkingen uit de winkels. Volgens Tjolk BV kan de inhoud vroegtijdig bederven.

Foto:  NU.nl

Het bedrijf roept consumenten op de producten niet op te drinken, maar ze weg te gooien. Dat liet Tjolk vrijdag weten. Wat precies het bederf veroorzaakt, is nog niet bekend.

De zuiveldranken waar het om gaat zijn de smaken choco, choco rozijn, choco banaan, limoen, banaan en mango. De Arnhemse producent zet zaterdag een advertentie in de dagbladen waarin ze uitlegt hoe consumenten die Tjolk in huis hebben hun geld kunnen terugkrijgen.

De nieuwe Voedsel en Waren Autoriteit en de verkooppunten zijn inmiddels op de hoogte gebracht van de terugroepactie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl