'Saab en BMW bespreken ontwikkeling model 9-2'

Laatste update:  11 juni 2010 10:51 info

STOCKHOLM - De Zweedse autofabrikant Saab praat met de Duitse branchegenoot BMW over de gezamenlijke ontwikkeling van het nieuwe model 9-2. Dat schreef de Zweedse zakenkrant Dagens Industri vrijdag op basis van bronnen.

Foto:  Autoweek

Victor Muller, bestuursvoorzitter van Spyker Cars en topman bij het in januari overgenomen Saab, wilde niet ingaan op ''marktspeculatie''.

De 9-2 zou gebouwd kunnen worden op het chassis van BMW's Mini, aldus de bron.

Volgens Dagens Industri gaan de plannen met BMW verder dan alleen de bouw van het nieuwe model.

Zo zou de Duitsers ook gevraagd zijn een dieselmotor te leveren voor de 9-4X, een jeep van Saab die begin 2011 op de Europese markt moet verschijnen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Ondernemersblog

'Een tevreden klant is de beste vorm van reclame die je kunt hebben. Hoe krijg je die? Ik geef een paar tips!'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Miljoenen

Een Amerikaanse game-ontwikkelaar heeft via de crowfundingsite Kickstarter binnen een dag meer dan een miljoen dollar opgehaald.

Lees verder op NUzakelijk.nl