Overname Super de Boer goedgekeurd

Laatste update:  7 december 2009 14:06 info

AMSTERDAM - De overname van Super de Boer nv door Jumbo Groep Holding bv is goedgekeurd door de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa), meldt het supermarktbedrijf maandag.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Super de Boer, dat voor circa 57% in handen is van het Franse supermarktconcern Casino Guichard-Perron sa, heeft ook een positief advies voor de transactie gekregen van de Ondernemingsraad (OR) van het bedrijf.

Mits de aandeelhouders bij de buitengewone vergadering van dinsdag van 8 december akkoord gaan, verwacht Super de Boer de transactie op 18 december van dit jaar te kunnen afronden.

Bod

Op 19 oktober werd bekend dat Jumbo als winnaar uit de strijd kwam om Super de Boer, met een bod van EUR552,5 miljoen op de bezittingen van het bedrijf, wat overeenkomt met EUR4,82 per aandeel.

Concurrent Sperwer Holding bv kwam niet verder dan EUR4,50 per aandeel.

Jumbo verkoopt 80 Super de Boer-winkels door aan Schuitema nv, het bedrijf achter de C1000-supermarkten. De combinatie van Jumbo en Schuitema krijgt een marktaandeel van ongeveer 25%, tegen 31% voor Albert Heijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl