Attracties kennen mooie zomer
EINDHOVEN - De Nederlandse attractieparken zijn redelijk tevreden over het zomerseizoen. Het aantal buitenlandse bezoekers nam af, maar dat werd door het warme weer en de campagne 'Lekker weg in eigen land' deels gecompenseerd met Nederlandse bezoekers.
Foto: ANP
Dat meldde de Club van Elf zondag, waarin onder meer Burgers' Zoo, het Dolfinarium, Duinrell, Madurodam en Walibi World zitten.
Wel is de economische cris merkbaar. Bezoekers besteden minder en maken meer gebruik van abonnementen en kortingsacties.
Het zakenleven organiseert aanmerkelijk minder bedrijfsfeesten en congressen in de parken.
Gelijk
Walibi en het Dolfinarium zagen de aantallen bezoekers en hun bestedingen vrijwel gelijk blijven ten opzicht van vorig jaar.
Maar bijvoorbeeld Madurodam constateert wel dat er minder wordt besteed, hoewel ook hier het aantal bezoekers min of meer gelijk bleef.


Startpagina