Eneco neemt Ecostream over

Laatste update:  23 juni 2009 17:54 info

ROTTERDAM - Energiebedrijf Eneco zet de activiteiten voort van het failliete Ecostream, een onderneming die gespecialiseerd is in zonne-energie.

Foto:  Chris Heijmans

Ecostream maakte deel uit van Econcern, een onderneming die zich toelegt op duurzame energie maar door de kredietcrisis in financiële problemen kwam.

Afgelopen week nam Eneco belangrijke onderdelen van Econcern over.

Eneco maakte dinsdag bekend de medewerkers van Ecostream over te nemen en dat de activiteiten van deze onderneming, onder meer het leveren en installeren van zonnepanelen en zonneboilers, zonder onderbreking doorgaan.

Eneco heeft ook interesse om de buitenlandse activiteiten van Ecostream over te nemen en voert hierover nog gesprekken.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl