Wereldbank geeft Mexico lening wegens varkensgriep

Laatste update:  26 april 2009 23:24 info

WASHINGTON - De Wereldbank heeft Mexico per direct een lening vertrekt van 25 miljoen dollar (19 miljoen euro) voor het bestrijden van varkensgriep. Dat maakte de Mexicaanse minister van Financiën, Agustin Carstens, zondag in Washington bekend.

Foto:  ANP

Het bedrag is onder meer bestemd voor medicijnen.

Daarnaast verstrekt de Wereldbank Mexico een lening van nog eens 180 miljoen dollar (136 miljoen euro). Hiermee kan het land zijn instellingen klaarmaken voor het bestrijden van de varkensgriepuitbraak.

Volgens Carstens kan de uitbraak van varkensgriep in Mexico grote invloed hebben op de economie van het Noord-Amerikaanse land, ''ook al is de invloed op mensenlevens natuurlijk het belangrijkste''.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl