Uitgever Esquire koopt FHM

Laatste update:  14 april 2009 10:04 info

AMSTERDAM - Mannenmaandblad FHM komt in dezelfde stal terecht als collega Esquire. Free Media Group, uitgever van Esquire, maakte dinsdag bekend FHM te kopen van de Telegraaf Tijdschriften Groep (TTG).

Foto:  ANP

De overname gebeurt per 1 mei. De TTG gaf de titel de afgelopen zes jaar uit. Het van origine Engelse blad - FHM is een afkorting van For Him Magazine - heeft een betaalde oplage van rond de 50.000 exemplaren.

Hoofdredacteur/uitgever Arno Kantelberg nam drie jaar geleden Esquire over van de TTG. Hij neemt als uitgever ook FHM onder zijn hoede.

De redactionele leiding van het mannenblad blijft in handen van huidig hoofdredacteur Robert van den Ham. De FHM-redactie wordt dinsdagochtend ingelicht over de machtswisseling.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl