Minder huurwoningen dan verwacht

Laatste update:  2 december 2008 09:27 info

NAARDEN - De bouw van het aantal huurwoningen loopt sterk achter bij de verwachtingen. Vorig jaar werden 25.200 woningen gerealiseerd, terwijl de woningcorporaties er 34.000 hadden beloofd.

Foto:  Chris Heijmans

Het Centraal Fonds voor de Volkshuisvesting (CFV), financieel toezichthouder van de woningcorporaties, bevestigde dinsdag berichtgeving hierover in De Telegraaf. Directeur Jan van der Moolen van het CFV verwacht dat er dit jaar tussen de 23.000 en 25.000 huurwoningen worden afgeleverd.

Uit cijfers van het CFV blijkt dat tussen 2005 en 2007 bijna de helft van het aantal geplande nieuwe huizen (45 procent) niet is verwezenlijkt.

Volgens van der Moolen zijn corporaties doorgaans wat te optimistisch in hun ramingen. Maar de toezichthouder ziet dat niet als een groot probleem. Al zal het daardoor wel iets moeilijker worden een huurwoning te vinden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

NUzakelijk column

'Het ziet er helemaal niet zo slecht uit voor het beleggingsjaar 2012.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Ondernemersblog

'Dat het failliet gaan van een onderneming kan leiden tot de dood van ondernemers had ik niet verwacht.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl