Easy Life failliet

Laatste update:  14 oktober 2008 17:12 info

DEN BOSCH - De rechtbank in Den Bosch heeft dinsdag het Helmondse beleggingsadvieskantoor Easy Life failliet verklaard. Een woordvoerster van de rechtbank heeft dat gemeld.

Foto:  ANP2

Het faillissement was door het bedrijf zelf aangevraagd. Justitie verdenkt Easy Life en vier (ex-)directeuren van miljoenenfraude. Ze zouden geld van investeerders hebben gebruikt voor hoge managementvergoedingen, salarissen, provisies, exclusieve auto's en onroerend goed.

Faillissement

De rechtbank heeft twee curatoren aangesteld. Over de consequenties van het faillissement voor de beleggers is nog veel onzeker.

Volgens de uitspraak van de rechtbank is ook de tussenpersoon die de levenspolissen van Easy Life verkocht, failliet verklaard. Het gaat om een bedrijf van hoofdverdachte John Wolbers dat vanuit Venray handelt onder de naam Liocorno Financieel Advies. Bij en voor Liocorno werken enkele tientallen mensen.

Opgedroogd

Advocaat Vincent de Vaal, die het faillissement begeleidde, zegt dat de inkomsten bij beide vennootschappen zijn opgedroogd. Banken en verzekeringsmaatschappijen hebben direct na de inval bij Easy Life in Helmond begin september ook de samenwerking met Liocorno opgezegd, aldus De Vaal.

De curatoren gaven dinsdag geen commentaar. Ze verwijzen gedupeerden naar de internetpagina van Easy Life Investments dat als informatiekanaal gaat dienen. Schuldeisers kunnen vorderingen schriftelijk indienen, liet bewindvoerder Jaap van der Meer weten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl