Landelijke banenmarkt helpt werkzoekenden

Laatste update:  9 oktober 2008 06:35 info

AMSTERDAM - Workshops solliciteren, hulp bij het schrijven van een cv of informatie over werken in het buitenland. Het is donderdag allemaal te vinden op de landelijke banenmarkt.

Foto:  ANP

De markt wordt georganiseerd door het Centrum voor Werk en Inkomen (CWI), gemeenten en uitkeringsinstantie UWV.

Op honderd verschillende plaatsen kunnen werkzoekenden inzicht krijgen in openstaande banen. In totaal worden meer dan honderdduizend vacatures aangeboden. Het CWI verwacht donderdag 80.000 belangstellenden.

Speciale aandacht

Het is de zesde maal dat de landelijke banenmarkt wordt gehouden. Dit jaar is er speciale aandacht voor mensen die al langere tijd zonder werk zitten. Zo zijn in Rotterdam honderd langdurig werklozen een maand lang voorbereid op deze dag. Zij hebben voor donderdagochtend werkgevers uitgenodigd.

De banenmarkt zelf is van 14.00 tot 20.00 uur. Staatssecretaris Ahmed Aboutaleb verricht de officiƫle opening in het Olympisch Stadion in Amsterdam.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl