Greenpeace presenteert graadmeter energiebedrijven

Laatste update:  15 september 2008 07:51 info

EINDHOVEN - Greenpeace heeft maandag de graadmeter voor energiebedrijven gepresenteerd. Daarin komt E.ON als slechtste uit de bus en Eneco als beste.

Foto:  ANP

Dat heeft Greenpeace maandag laten weten. Volgens de organisatie scoort E.ON zo slecht omdat het plannen heeft voor dee bouw van acht nieuwe kolencentrales.

Kolen

Omdat E.ON onderaan de graadmeter staat, hebben medewerkers van Greenpeace maandagochtend een grote berg kolen voor de deur van het hoofdkantoor in Eindhoven gelegd.

Onderzoeksbureau SOMO onderzocht in opdracht van Greenpeace het beleid van de zeven grootste Nederlandse energieleveranciers. Op basis van de uitkomsten van dat onderzoek stelde Greenpeace de graadmeter voor energiebedrijven samen. De onderzochte bedrijven zijn (van schoon naar vuil) Eneco, Essent, Nuon, Delta, Electrabel, RWE en E.ON.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl