Bovag komt met pechdienst (video)

Laatste update:  1 september 2008 10:10 info

BUNNIK - Brancheorganisatie Bovag gaat gestrande automobilisten helpen. Daarbij schakelt de vereniging zesduizend autodealers en garages als servicepunt in. In het buitenland werkt Bovag samen met Mondial Assistance, 's werelds grootste hulpverlener.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Met ingang van volgende week maandag begint de Bovag met deze dienst, die concurrentie moet vormen voor de Wegenwacht van de ANWB en Route Mobiel. Voor een abonnement rekent Bovag Pechhulp naar eigen zeggen 49,95 euro per jaar.

Automobilisten met pech kunnen zich via een alarmnummer melden. Daarbij wordt gebruik gemaakt van het callcenter van Mondial Assistance. Vervolgens wordt een Bovagbedrijf in de omgeving ingeschakeld om de pech te verhelpen.

Garantie

Bovag heeft de afgelopen jaren al aan een pechdienst gewerkt. Een aantal dealers heeft inmiddels aan 40.000 automobilisten bij de verkoop van een auto een zogeheten mobiliteitgarantie verstrekt. Daarmee kunnen ze bij pech terecht bij een van de Bovagbedrijven.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl