Thuishulpen demonstreren tegen topsalarissen

Laatste update:  22 augustus 2008 13:36 info

DOETINCHEM - Honderden thuishulpen demonstreren maandag bij het gemeentehuis van Doetinchem tegen de topsalarissen van directieleden en managers in de thuiszorg.

Foto:  NU.nl/Gera Nieland

De demonstranten vragen aandacht van minister Ab Klink van Volksgezondheid die maandag een werkbezoek brengt aan Doetinchem. Dat meldde een woordvoerder van vakbond Abvakabo vrijdag.

De thuishulpen zijn afkomstig van thuiszorgorganisaties uit de koepel Meavita die werkzaam zijn in Den Haag, Utrecht, Gelderland en Groningen.

Inleveren

Volgens Abavakabo klopt het niet dat thuishulpen bij sommige werkgevers loon moeten inleveren, terwijl de topsalarissen verder stijgen.

Volgend jaar zouden deze salarissen gemiddeld 30.000 euro boven het salaris van premier Jan Peter Balkenende uitkomen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Dossier van al het nieuws over de schuldencrisis

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl

CFO's

Een op de vijf CFO's verwacht over twee jaar op de stoel van CEO te zitten.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Ondernemersblog

'Als het aan mij dan zat ik op een lederen fauteuil in de viplounge te knikkebollen'

Lees verder op NUzakelijk.nl

NUzakelijk column

'Als de directie de medewerkers goed behandelt, behandelen zij de passagiers goed.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Blueseed

Blueseed wil startups op een enorm omgebouwd cruiseschip in internationale wateren vlakbij Silicon Valley vestigen.

Lees verder op NUzakelijk.nl