EU stuurt 40 miljoen extra naar Palestijnen

Laatste update:  20 augustus 2008 20:25 info

AMSTERDAM - De Europese Unie heeft veertig miljoen euro extra naar de Palestijnse Autoriteit gestuurd waarmee openbare diensten, salarissen, pensioenen en sociale uitkeringen betaald kunnen worden. Dat heeft de EU woensdag gezegd.

Foto:  ANP

Het geld komt bovenop een toelage van 440 miljoen euro die de EU in december tijdens een internationale hulpconferentie in Parijs heeft toegezegd. Een deel van het nieuwe geld is bestemd voor brandstof voor een elektriciteitscentrale in de Gazastrook.

Naast de schenking lanceerde de EU als onderdeel van de in Parijs gedane toezeggingen een investeringsprogramma van 37 miljoen euro om in samenwerking met de Palestijnse Autoriteit infrastructuur mee te ontwikkelen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

NUzakelijk column

'Het ziet er helemaal niet zo slecht uit voor het beleggingsjaar 2012.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Ondernemersblog

'Dat het failliet gaan van een onderneming kan leiden tot de dood van ondernemers had ik niet verwacht.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Gemeenten

Ondernemers vinden gemeenten niet ondernemend genoeg.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl