Amsterdams bedrijf is Huisjesmelker van het Jaar

Laatste update:  18 januari 2008 13:52 info

AMSTERDAM - De oneervolle titel Huisjesmelker van het Jaar gaat dit jaar naar het verhuurbedrijf Direct Housing in Amsterdam. Dat maakten de Landelijke Studenten Vakbond (LSVb) en ROOD, de jongerenorganisatie van de Socialistische Partij, vrijdag bekend.

ANP

Direct Housing valt deze twijfelachtige eer ten deel omdat de firma volgens de initiatiefnemers van de prijs woningen van corporaties illegaal onderverhuurt en huurders geen officieel contract krijgen.

Ook zou het bedrijf betaalde borg niet teruggeven, te veel huur vragen en bewoners verplichten contant te betalen, zonder hen daarvoor kwitanties te geven.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl