Werkgevers willen gebruik auto ontmoedigen

Laatste update:  21 december 2007 11:32 info

DEN HAAG - De werkgeversorganisaties willen het gebruik van de auto ontmoedigen. Zij willen in de komende cao-onderhandelingen met de bonden afspraken maken over andere vormen van vervoer voor forensen en verruiming van de mogelijkheden voor telewerken.

Foto:  ANP

Dat blijkt uit de nog vertrouwelijke aanbevelingen die de werkgeversorganisaties VNO-NCW, MKB-Nederland en AWVN aan cao-onderhandelaars hebben gedaan. De woordvoerder van VNO-NCW heeft een bericht daarover in de Volkskrant van vrijdag bevestigd.

Files

De werkgeversorganisaties stellen vast dat veel bedrijven last hebben van de files, onder meer in het woon-werkverkeer van de werknemers. "Deze komen later op het werk en gaan eerder weg, wat consequenties heeft voor beschikbaarheid, inzetbaarheid en prestaties."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl