NS en VROM gaan verouderde spoorzones aanpakken

Laatste update:  15 oktober 2007 17:54 info

DEN HAAG - De Nederlandse Spoorwegen en het ministerie van VROM gaan onderzoeken welke steden in aanmerking komen voor investeringen in verouderde spoorzones.

Foto:  ANP

"Door efficiƫnt om te gaan met de beschikbare ruimte en oude (bedrijven)terreinen te herstructureren kan extra ruimte worden gemaakt voor woningbouw, kantoren, winkels en andere voorzieningen", aldus het vervoersbedrijf en het ministerie.

Minister Jacqueline Cramer van VROM en president-directeur Aad Veenman van NS spraken maandag in Amersfoort met elkaar af dat ze de handen ineen slaan met betrokken gemeenten en spoorbeheerder ProRail. Het haalbaarheidsonderzoek begint "op korte termijn".

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl