AFM tikt financiële dienstverleners op vingers

Laatste update:  7 september 2007 10:48 info

AMSTERDAM - De Autoriteit Financiële Markten (AFM) heeft dertien financiële dienstverleners een dwangsom opgelegd. Ze hebben de toezichthouder onvoldoende geïnformeerd, zo liet de AFM vrijdag weten.

Foto:  Chris Heijmans

De dertien ondernemingen moeten alsnog over de brug komen met informatie op straffe van een boete van 4000 euro per dag, met een maximum van 80.000 euro.

Volgens een woordvoerder van de AFM is de maatregel al enige tijd van kracht. "Maar geen van de bedrijven nadert nog het maximale boetebedrag. Een van de overtreders heeft inmiddels al wel de benodigde informatie aan ons overgedragen", aldus de zegsman.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl