Minder invullen bij aangifte belasting

Laatste update:  17 april 2007 10:07 info

DEN HAAG - Particulieren krijgen met ingang van volgend jaar een aangifteformulier van de Belastingdienst, waarop het loon en de WOZ-waarde van de woning al zijn ingevuld. Het gaat om een begin van de zogeheten vooraangifte.

Foto:  ANP

De Belastingdienst wil dit systematisch uitbreiden met andere gegevens over de belastingplichtige, die al bij de overheid bekend zijn. Een volledig "vooringevuld" formulier wordt echter niet voorzien voor 2012.

Dit staat in het nieuwste bedrijfsplan van de Belastingdienst.

Ondernemers

Ondernemers hebben het minder gemakkelijk. Bij hen blijft de Belastingdienst afhankelijk van gegevens die ze zelf aanleveren voor het bepalen van winst uit onderneming.

Het is overigens zaak dat particulieren nauwkeurig controleren of de door de Belastingdienst ingevulde gegevens juist zijn, want ze blijven zelf verantwoordelijk voor de aangifte.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Ondernemersblog

'Een tevreden klant is de beste vorm van reclame die je kunt hebben. Hoe krijg je die? Ik geef een paar tips!'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Miljoenen

Een Amerikaanse game-ontwikkelaar heeft via de crowfundingsite Kickstarter binnen een dag meer dan een miljoen dollar opgehaald.

Lees verder op NUzakelijk.nl