Accountantsverklaring Spyker 'volgens nieuwe eisen'

Laatste update:  10 april 2007 10:36 info

AMSTERDAM - Spyker Cars, producent van sportauto's en eigenaar van een Formule 1-raceteam, stelt dat de accountantsverklaring bij het jaarrapport van 2006 "qua strekking gelijk is aan de verklaring in de voorgaande jaren".

Foto:  ANP

De accountantsverklaring van Ernst & Young is alleen wat betreft bewoordingen anders, en voldoet hiermee aan het nieuwe model accountantsverklaringing van het Koninklijk Nederlands Instituut voor Registersaccountants NIVRA.

Spyker reageert met de verklaring op het jaarrapport vanwege "berichten in de media". Daaruit was op te maken dat Ernst & Young, de accountant van Spyker Cars, "significante" twijfel heeft over het voortbestaan van de onderneming.

Negatieve kasstroom

De accountant wijst in het rapport op de negatieve resultaten en negatieve kasstroom van het bedrijf in de afgelopen jaren. "Deze condities wijzen op materiele onzekerheid over het voortbestaan van het bedrijf", aldus de accountant.

Op Euronext Amsterdam koerst het aandeel Spyker Cars dinsdag omstreeks 09.20 uur 5,9 procent lager op 17,35 euro.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl