Chauffeurs uiten kritiek op bond

Laatste update:  10 april 2007 09:32 info

UTRECHT - FNV Bondgenoten moet bij de cao-onderhandelingen voor het beroepsgoederenvervoer meer dan 3 procent loonsverhoging eisen. Dat vindt een aantal ontevreden chauffeurs. Zij uiten hun kritiek op de opstelling van de bond op een discussieforum op de site van de bond.

Foto:  Philip de Fretes

FNV Bondgenoten eist, overeenkomstig de looneis van de vakcentrale FNV, 3 procent meer loon. De boze chauffeurs wijzen er op dat in de bouw de lonen in twee jaar tijd met 7 procent omhoog gaan. Bij havenbedrijf Smit voeren de slepers actie voor 8 procent meer. Zij vinden dat de eis naar 5 procent moet.

Overleg

De vakbond kent de geluiden, aldus Roeli Hidding van FNV Bondgenoten. Maar hoe breed de onvrede is kon zij niet zeggen. Dat blijkt mogelijk zaterdag, wanneer de bond overlegt met zijn kaderleden in het beroepsgoederenvervoer.

De werkgevers in de sector hebben bij de onderhandelingen tot nu toe maar 2 procent loonsverhoging geboden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Schuldencrisis

Alles over de schuldencrisis

Duivelse derivaten

 'Derivaten zijn gevaarlijk en een belangrijke veroorzaker van de ontwrichte financiële wereld.'

Lees meer

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Zakelijk

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Bedrijfsrisico's

De politieke risico's voor het bedrijfsleven zijn het afgelopen jaar toegenomen.

Lees verder op NUzakelijk.nl