Art Rotterdam trekt 12.000 belangstellenden

Laatste update:  7 februari 2010 21:40 info

ROTTERDAM - De kunstbeurs Art Rotterdam die van donderdag dag tot en met zondag is gehouden, heeft twaalfduizend bezoekers getrokken.

Dat zijn er vijfhonderd minder dan een jaar geleden. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt.

Op de elfde editie van deze beurs toonden zeventig galeries uit binnen- en buitenland hun hedendaagse werk op in de Cruise Terminal Rotterdam.

De kunsthappening werd gehouden samen met Object Rotterdam, waar twintig design-, handwerk- en sieradengaleries zich presenteerden. Die manifestatie vond plaats tegenover de Cruise Terminal.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Cd-recensies

Van Halen gaat met volle vaart recht vooruit

Robert Vuijsje

Hij schrijft graag op wat andere mensen denken maar niet durven zeggen. En hij deed mee aan tv-quizzen omdat, na zijn immens succesvolle debuut, een tweede roman in aantocht was. Zo bekent schrijver Robert Vuijsje in een interview met NU.nl.

Lees interview