Zanger Ronnie James Dio heeft maagkanker

Laatste update:  26 november 2009 13:40 info

LOS ANGELES - Heavymetal-zanger Ronnie James Dio (67) heeft maagkanker. Zijn vrouw Wendy Dio heeft dat op de website van de zanger gemeld.

Foto:  ANP

''Bij Ronnie is maagkanker in een vroeg stadium vastgesteld. We beginnen meteen met de behandeling in de Mayo Clinic.

Nadat hij dit monster heeft verslagen, gaat Ronnie het podium weer op, waar hij hoort, en doet wat hij het liefste doet, optreden voor zijn fans'', luidt de tekst. Wendy Dio bedankt alle fans die Ronnie de afgelopen tijd beterschap hebben gewenst.

De Amerikaanse metalband Dio heeft onlangs een Europese tournee af moeten zeggen wegens gezondheidsklachten van de zanger. Dio zou op 2 december in 013 in Tilburg optreden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Cd-recensies

Oud-fotomodel Twiggy maakt schuifelmuziek

Zombibi

Maandag ging de film Zombibi in première in het Tuschinski Theater in Amsterdam. Op de rode loper trok een bonte stoet mensen voorbij.

Lees artikel

Bekijk video

Bekijk fotoserie (15)

Voorpremière Taped

Win kaarten voor de exclusieve voorpremière van de film Taped, met Barry Atsma en Susan Visser.

Lees meer