Gepubliceerd: 
Laatste update: 
16 september 2012 12:19
16 september 2012 12:18

Doden door bermbom in Pakistan

AMSTERDAM - TIMERGARAH - Een bermbom heeft zondag in het noordwesten van Pakistan aan vijftien mensen het leven gekost en twaalf verwond. Dat heeft de politie bekendgemaakt.

Foto:  AFP

Het is onduidelijk wie de bom heeft geplaatst, maar dergelijke aanslagen komen geregeld voor in het gebied dat grenst aan Afghanistan.

Het busje waarmee de slachtoffers reisden werd in de regio Jandol getroffen door een bom die waarschijnlijk van een afstand tot ontploffing werd gebracht, aldus de politie.

Een medewerker van de lokale autoriteiten zei niet te begrijpen waarom juist dit busje het doelwit was. Volgens hem zaten er geen stamoudsten of militieleiders in het voertuig, mensen die vaak het doelwit zijn van dergelijk aanslagen.

Door: Novum
  • Deel:

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Blade Babe

De paralympische atlete Marlou van Rhijn scherpte de afgelopen weken de wereldrecords op de 100 en de 400 meter aan. 'Maar ik kan en wil nog veel harder.'

Lees verder

Vredesconferentie

President Assad van Syrië denkt dat een vredesconferentie, zoals Rusland en de VS willen organiseren, niets zal uithalen in de burgeroorlog in zijn land.

Lees verder

Ayaan Hirsi Ali

Ayaan Hirsi Ali is op 25 april 2013 Amerikaans staatsburger geworden. "Ik kreeg het sterke gevoel dat ik er echt bij hoorde."

Lees meer

Videla overleden

De Argentijnse oud-dictator Jorge Videla is vrijdag in zijn slaap overleden in de gevangenis in Marco Paz bij Buenos Aires.

Lees verder en bekijk foto's