Gepubliceerd: 
Laatste update: 
17 augustus 2012 03:41
17 augustus 2012 10:14

Opnieuw afgehakte lichaamsdelen in Canada

MONTREAL - De Canadese politie heeft donderdag het afgehakte hoofd van een vrouw gevonden in de Credit River in de buurt van Toronto.

Foto:  Thinkstock

Een dag eerder was al een voet aangetroffen in dezelfde rivier. De teennagels van de voet waren geel gelakt, wat doet vermoeden dat het om een vrouw gaat. Lijkschouwers onderzoeken of de lichaamsdelen tot dezelfde persoon behoren.

De vondst doet denken aan de zaak van een mannelijke ex-pornoster die verdacht wordt van het doden van een Chinese student met een ijspriem in Montreal in mei. Vervolgens sneed hij het lijk in stukken.

De zaak kwam aan het licht na de vondst van lichaamsdelen bij de post op kantoren van politieke partijen in Ottawa.

Door: ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Gisteren

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Bomaanslagen Irak

Aanslagen met autobommen hebben maandag in de Iraakse hoofdstad Bagdad en de Zuid-Iraakse stad Basra aan zeker 43 mensen het leven gekost.

Lees meer

Tornado's

Zeker één persoon is zondag om het leven gekomen toen tornado's door het midden van de Verenigde Staten trokken.

Lees meer en bekijk foto's