Arrestaties voor moord blauwhelmen Ivoorkust
LONDEN - In Liberia zijn vier mannen gearresteerd die betrokken zouden zijn bij de gewelddadige dood van zeven militairen van de VN-vredesmacht in buurland Ivoorkust.
Foto: AFP
Dat zei president Alassane Ouattara van Ivoorkust vrijdag in Londen, waar hij de opening van de Olympische Spelen bijwoont.
De zeven Nigerese blauwhelmen werden vorige maand het slachtoffer van een hinderlaag in het westen van Ivoorkust. Zij namen deel aan een patrouille.
Het viertal werd net over de grens van Ivoorkust met Liberia opgepakt. Zij worden uitgeleverd en zullen terechtstaan, aldus Ouattara. Hij zei dat een van de arrestanten de leider is van de hinderlaag, maar gaf verder geen details over de identiteit en nationaliteit van de vier mannen.
Door: ANP | Bekijk op de kaart

Startpagina