Uitgegeven: 
Laatste update: 
3 juni 2012 23:56
3 juni 2012 23:56

Mubarak krijgt gevangenisuniform

CAIRO - De Egyptische oud-president Hosni Mubarak heeft zondag een officieel blauw gevangenisuniform gekregen in de Tora-gevangenis in Caïro.

Foto:  ANP

Ook zijn officiële gevangenisfoto's van hem genomen en kreeg hij een gedetineerdennummer, zo meldden staatsmedia.

Mubarak verbleef tijdens zijn proces in een militair hospitaal in Caïro, maar werd na zijn veroordeling tot levenslang zaterdag overgebracht naar de gevangenis. Tijdens zijn dictatuur werden in de Tora-gevangenis veel tegenstanders van zijn bewind opgesloten.

Alles over Egypte in ons dossier

Door: ANP
  • Deel

Eerdere berichten

Gisteren

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Rellen Stockholm

In Stockholm hebben honderden jongeren voor de derde nacht op rij auto's in brand gestoken en de politie aangevallen. 

Meer tekst en beeld

Bomaanslagen Irak

Aanslagen met autobommen hebben maandag in de Iraakse hoofdstad Bagdad en de Zuid-Iraakse stad Basra aan zeker 43 mensen het leven gekost.

Lees meer