'Mening van Moskou over Syrië verandert'

Laatste update:  20 februari 2012 21:04 info Bekijk op de kaart

CAIRO - Rusland en China hebben het Syrische bewind tot nu toe beschermd, maar lijken van mening te veranderen. Dat denkt de chef van de Arabische Liga althans.

Foto:  Thinkstock

''Er komen signalen uit China en tot op zekere hoogte uit Rusland dat hun positie verandert'', zei secretaris-generaal Nabil Elaraby maandag. Hij maakte niet duidelijk wat die signalen zijn.

China en Rusland blokkeerden deze maand een resolutie in de VN-Veiligheidsraad over Syrië. De voorgestelde tekst veroordeelde het optreden van het bewind in Damascus.

Het 'nee' kwam Moskou en Peking op kritiek van westerse en Arabische landen te staan.

Alles over de onrust in het Midden-Oosten

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Overstromingen

Duizenden mensen in het zuidoosten van Noorwegen hebben al dagen te kampen met ernstige wateroverlast.

Lees verder en bekijk beeld

Brug ingestort

De brug van de autosnelweg Seattle - Vancouver over de rivier de Skagit is donderdagavond ingestort.

Lees meer en bekijk foto's

Nederland en Duitsland

Nederland en Duitsland halen de al 'heel sterke banden' nog verder aan, zo is donderdag besloten in het Duitse Kleef. 

Meer tekst en beeld