'Sarkozy laat weten herkiesbaar te zijn'

Laatste update:  14 februari 2012 15:00 info

PARIJS - De Franse president Nicolas Sarkozy maakt woensdag bekend dat hij in april meedoet aan de presidentsverkiezingen namens zijn centrumrechtse partij UMP.

Foto:  AFP

Dat hebben bronnen binnen het presidentiële paleis dinsdag gezegd.

Sarkozy is woensdag vanaf 20.00 uur te gast bij de televisiezender TF1. Volgens de krant Le Figaro zal hij dan bekendmaken dat hij ambities heeft voor een tweede termijn als president.

De 57-jarige Sarkozy heeft nog altijd niet bekendgemaakt dat hij herkozen wil worden. Volgens de peilingen maakt hij weinig kans tegen de socialist François Hollande.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Achter de lens

NUfoto ging op zoek naar het verhaal achter de foto Koningspaar neemt afscheid van Den Bosch van fotograaf Luuk Bernsen.

Lees verder en bekijk beeld

Skyline in smog

De stadstaat Singapore gaat gebukt onder de ernstigste luchtvervuiling in jaren. De rook die de lucht ernstig vervuilt komt van bosbranden op Sumatra.

Lees meer, bekijk foto's

Felle botsingen

In de Turkse steden Istanbul en Ankara zijn in de nacht van zondag op maandag opnieuw felle botsingen geweest tussen demonstranten en de oproerpolitie.

Lees meer

Afgeluisterd

De Britse inlichtingendienst heeft in opdracht van de regering tijdens twee G20-conferenties in Groot-Brittannië buitenlandse politici en functionarissen afgeluisterd.

Lees verder