Saleh onderweg naar New York

Laatste update:  28 januari 2012 17:56 info

AMSTERDAM - De Jemenitische president Ali Abdullah Saleh is onderweg naar de Verenigde Staten. Met New York als eindbestemming maakte hij zaterdag een tussenstop in Londen om brandstof te tanken.

Foto:  AFP

Dat heeft de perswoordvoerder van de president gezegd.

In New York zal Saleh behandeld worden aan de verwondingen die hij vorig jaar opliep als gevolg van een aanslag op zijn leven.

Een week geleden verliet Saleh Jemen onder internationale druk en vertrok naar Oman. In november had hij al aangegeven zijn taken over te dragen aan zijn vicepresident.

Alles over de Arabische Lente in ons nieuwsdossier

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Filmrecensies

Hesher – Spencer Susser

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (112)

Verkiezingen Jemen

Jemenieten zijn maandag naar de stembus te gaan om hun stem uit te brengen op de enige presidentskandidaat: Abd-Rabbu Mansour Hadi.

Bekijk video

Bekijk fotoserie (8)

Gevulde koeken

Eredivisieclub AZ is door de KNVB vrijgesproken in 'gevulde koeken-gate' rond het duel met Ajax.

Lees verder

Actuele dossiers

Overzicht van de actuele dossiers buitenland:

Kleinste man

De 72-jarige Nepalees Chandra Bahadur Dangi wordt deze week gemeten door medewerkers van Guiness World Records. Met zijn 56 centimeter is hij mogelijk de kleinste man ter wereld.

Bekijk fotoserie (9)