Dode door botsing trein met kudde koeien

Laatste update:  13 januari 2012 21:10 info Bekijk op de kaart

BARGUM - In het noorden van Duitsland zijn vrijdag één dode en twee gewonden gevallen, toen een trein in botsing kwam met een kudde koeien.

Foto:  NU.nl/Lady Love

Toen de machinist de koeien op de rails zag, probeerde hij de botsing nog met een noodstop te voorkomen. De locomotief en het eerste treinstel ontspoorden.

De trein was onderweg van het eiland Sylt naar Hamburg. Het ongeluk gebeurde vlakbij het Noord-Friese Bargum.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)