Duitse oppositie eist uitleg van president

Laatste update:  22 december 2011 06:53 info

BERLIJN - De Duitse oppositie eist persoonlijke uitleg van bondspresident Christian Wulff over diens leningen en nauwe contacten met bevriende ondernemers.

Foto:  AFP

De president is al enige tijd in opspraak door beschuldigingen daarover, waarop hij zijn advocaten liet reageren.

''Dat hij niet zelf uitleg geeft, maar zijn advocaten dat laat doen, vind ik ongelukkig'', zei SPD-leider Sigmar Gabriel donderdag. Ook de Groenen vinden dat Wulff persoonlijk en uitvoerig antwoord moet geven.

Anticorruptie-organisatie Transparency International eist nog voor Kerstmis een openlijke verklaring van Wulff.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)