Helikopterontsnapping uit Brugge verijdeld

Laatste update:  19 december 2011 06:39 info

BRUGGE - De Belgische politie heeft twee mannen en een vrouw opgepakt die een spectaculaire ontsnapping uit de gevangenis van Brugge hadden voorbereid.

Foto:  AFP

Ze hadden een helikopter geboekt, wapens geladen en twee vluchtwagens klaargezet. De verdachten wilden de piloot van de helikopter dwingen om een gedetineerde uit de gevangenis op te pikken, aldus de Vlaamse krant De Morgen maandag.

De exploitant van het Helicenter in Knokke-Heist kreeg echter tijdig argwaan. Hij alarmeerde de politie, die de 36-jarige Serviër Zoran P. kon oppakken. Ook een broer van een gedetineerde en diens vriendin, beiden uit Ieper, zijn gearresteerd.

In 2009 is in Brugge al eens een gevangene per helikopter ontsnapt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Achterklap

'Stress doodde Michael Jackson'

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (118)

Verkiezingen Jemen

Jemenieten zijn maandag naar de stembus te gaan om hun stem uit te brengen op de enige presidentskandidaat: Abd-Rabbu Mansour Hadi.

Bekijk video

Bekijk fotoserie (8)

Gevulde koeken

Eredivisieclub AZ is door de KNVB vrijgesproken in 'gevulde koeken-gate' rond het duel met Ajax.

Lees verder

Grote misser

Een Grieks drama in de bekercompetitie in Griekenland. De Sloveen Mirnes Sisis helpt een gouden mogelijkheid om zeep.

Bekijk de video

Actuele dossiers

Overzicht van de actuele dossiers buitenland: