Premier Di Rupo reageert met afgrijzen

Laatste update:  13 december 2011 16:58 info

LUIK - De Belgische premier Elio Di Rupo heeft met afgrijzen kennis genomen van de ''ernstige feiten'' die eerder dinsdag plaatsvonden in Luik.

ANP

Zijn eerste gedachten gaan naar de slachtoffers, hun families en vrienden, en naar alle inwoners van Luik, luidde het in een mededeling.

De premier zal later op de dag de plaats van het drama bezoeken en er de politie- en hulpdiensten spreken.

LIVE: Aanslag in Luik

405 luik aanslag infografiek infographic

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder

Treinbotsing India

Bij een botsing van een passagierstrein op een stilstaande goederentrein in het zuiden van India zijn dinsdag minstens 24 mensen om het leven gekomen.

Bekijk fotoserie (6)